← Сtrl 1... 56789...44 Ctrl →

Коментарі

Пліать, нас теж з 2х на 3х дні в офіс переводять. Це якась *бана загальносвітова тенденція.
Але ж в Польщі все рівно жорсткіше відносяться до українців! До речі, там знову якось алконавта за пʼянку за кермом спердоляють, не бачу апдейта від пана.
ну так от тепер скажи чим твоя дупа й пика кращі за румунську чи польску, щоб виставити такий рахунок У нейтівів принаймні завжди є козир вільного спілкування, а ти експат серед цілого континенту дешевших іноземців з інших країн, вагона блукарточніків...
Ну це не Швеція, це в усьому ЄС з 12 червня нові правила прийому (точніше не прийому) біженців ввели
а де їм взяти цей кеш для тебе? це можливо лише в галузях де поширена оплата оне рехнунг (або Hawala)
це вже класика пішла, звичайно що контрактори мають заробляти в 1.5x-2x рази більше через ці ризики, інакше це взагалі не контрактори, а шварцарбайтери
Ні, взагалі ні з ким не можна, бо жінки потім ставлять лайки моїм постам. Щось попросив адміністрацію видалити мої пости, а ще не видалили.
Та наче вже ніхто давно не каже ні про який патріархат — що це за патріархи що навіть на море за кордон з’їздити не можуть.
Швеция неплохо развернулась от политики «Берём всех» до Польша-стайл www.theguardian.com/...​its-immigration-crackdown
Швейцарія ще :)
сучасна інтернаціональна школа де вчяться діти дипломатів не видумувай )) в Німеччині щоб піти вчитися в інтернаціональній школі поруч з дітьми дипломатів не потрібно мати мільйонів чи бути дипломатом, достатньо просто подати заявку і бути згодним...
Сразу видно опытного, ты уже с педофилии переключился на ледибоев?
дітям краще нежирно пожити в дитинстві, але отримати гарну освіту та європейський паспорт, Хм, стандартна школа з арабами чи топова, сучасна інтернаціональна школа де вчяться діти дипломатів? Нікому непотрібна німецька чи англійська? Складний вибір.
Можна і за кеш, вистачає знайомих які в Валенсії зараз так знімають. Але згоден що варіантів набагато меньше.
Если тебя бьют — лайкни мой пост.