Трохи насипають: www.levels.fyi/...gion/Greater-London-Area
В нас недавно багато людей переманили в Антропік та ОпенАІ в Лондоні, теж добре насипають.
мені ото не щодавно розказували тільки я забув за іспанію чи за італію скоріше за все за іспанію тож як там вже чоловіки обхажують а дівчата на впаки крутять і так і сяк
У меня перед глазами мой малый в которого этих девах ( довольно симпатичных)...
Та які 600К ))) кого ти слухаєш ? Ті 600К то скоріш за все рісерчерам із пхд по ллм платять із крутим досвідом та освітою і то поодинокі випадки, скоріш за все перекупали із іншої контори і основа масса компенсації то акції та бонус за перехід щоб перекрити...
Коментарі