20 років, своя студія (невеличка), страх «не вивезти» еміграцію. Хочу почути чесний досвід людей
20 років, своя digital-студія, плаваючий дохід і серйозні думки про еміграцію після ситуації з другом. Дивлюсь у сторону Румунії, але страшно не «вивезти» це фінансово й морально. Хочу почути чесний досвід людей, які проходили через щось схоже. 50
Результати релокейт-опитування

Вакансії за кордоном

Всі вакансії за кордоном